ست لباس مجلسی زنانه

vandaclick 2124103 260 2311

وقتی به یک مهمانی دعوت می‌شویم، معمولا اولین نکته‌ای که ذهن ما را به خود مشغول می‌کند، این است که چی بپوشیم؟! بسته به میزان رسمی بودن هر مهمانی یا مراسم، می‌بایست لباس مناسبی بپوشید. اما همه چیز به اینجا ختم نمی‌شود! بعد از اینکه لباس مورد نظر خود را انتخاب کردید، باید کفشی متناسب با آن نیز در نظربگیرید

وقتی به یک مهمانی دعوت می‌شویم، معمولا اولین نکته‌ای که ذهن ما را به خود مشغول می‌کند، این است که چی بپوشیم؟! بسته به میزان رسمی بودن هر مهمانی یا مراسم، می‌بایست لباس مناسبی بپوشید. اما همه چیز به اینجا ختم نمی‌شود! بعد از اینکه لباس مورد نظر خود را انتخاب کردید، باید کفشی متناسب با آن نیز در نظربگیرید.

اما نگران نباشید. در ادامه این مقاله، ۱۰ ست مجلسی زنانه شیک و امروزی برایتان جمع آوری کرده‌ایم که شامل پیراهن زنانه و کفش ست‌ آن می‌باشد. در نهایت، کافی است تا روی گزینه مدنظرتان کلیک کرده و آن را بدون دردسر خریداری کنید.

پیراهن صورتی با کفش سفید

این ست دخترانه زیبا، مناسب مجالس کاملا رسمی مثل عروسی، نامزدی یا این دسته مجالس است. قد بلند این پیراهن، اندام شما را کشیده و بلندتر نشان داده و خصوصا برای خانم‌هایی که شکم، پهلو یا پایین تنه چاقی دارند بسیار مناسب است. برای انتخاب کفش، پیشنهاد می‌کنیم از رنگ صورتی دوری کرده و به سراغ رنگی بروید که با پیراهن‌تان همخوانی داشته باشد؛ و چه رنگی بهتر و ملایم‌تر از رنگ سفید!

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

 

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

 


پیراهن مشکی با کفش قرمز

این گزینه، کمی ساده‌تر از گزینه قبلی بوده و بیشتر مناسب مهمانی‌ها و دورهمی‌های دوستانه است. پیراهن مشکی، یکی از کاربردی‌ترین گزینه‌هایی است که می‌توانید برای موقعیت‌های مختلف استفاده کنید و معمولا در کمد لباس هر خانمی پیدا می‌شود. مدل سر شانه‌های این پیراهن نیز مطابق با مد روز است؛ علاوه بر تمام این ویژگی‌ها، قیمت بسیار مناسب این لباس است که آن را به آیتم فوق العاده‌ای تبدیل کرده است. بهترین روش برای خارج کردن استایل‌تان از سادگی، اضافه کردن یک جفت کفش قرمز جذاب به این ترکیب است.

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

 

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

 


پیراهن گیپور سفید با کفش مشکی

پیراهن‌های گیپور برای هر موقعیت و هر سن و سالی مناسب هستند. این پیراهن گیپور سفید تا پایین زانو، برای تمام فصول سال، خصوصا فصل تابستان بسیار ایده‌آل است. اضافه کردن یک رنگ متضاد به این ترکیب، می‌تواند جذابیت خاصی به استایل شما بدهد. کفشی که برای این پیراهن در نظر گرفته ایم، کفش پاشنه بلند مشکی با مروارید‌های سفید است. رنگ مشکی کفش، استایل شما را از سادگی خارج کرده و مروارید‌های سفید روی آن، ترکیب جذابی با لباس‌تان ایجاد می‌کنند.

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

 

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

 


پیراهن مشکی بلند لمه با کفش مجلسی مشکی

این استایل شیک، کاملا مناسب مجالس و مهمانی هاست. پیراهن‌های لمه که امروزه باز هم به دنیای مد بازگشته‌اند، طرفداران بسیار زیادی دارند. یکی از ویژگی‌های اصلی این پیراهن، این است که برای همه سنین، از دختر خانم‌ها گرفته تا زنان بزرگ سال، کاملا مناسب می‌باشد. برای انتخاب کفش با این لباس، از آیتم‌های نسبتا مجلسی استفاده کنید. آیتمی که ما برایتان در نظر گرفته‌ایم، علاوه بر اینکه همرنگ پیراهن است، تِم مجلسی و رسمی دارد که برای این لباس، کاملا مناسب می‌باشد.

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

 

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

 


پیراهن و کت و کفش گلدار

این ست، ست بسیار مناسب و هماهنگی است. یک پیراهن بدون آستین به همراه کت ست آن، گزینه بسیار مناسبی برای خانم‌هایی است که به دنبال لباس‌های شیک و پوشیده هستند. همچنین پوشیدن این پیراهن، بدون کت ست آن، ظاهر متفاوتی داشته و در واقع با خرید یک پیراهن می‌توانید ۲ استایل متفاوت برای خود بسازید. کفشی که برای این پیراهن انتخاب کرده‌ایم، مناسب‌ترین و بهترین گزینه‌ای است که می‌توان انتخاب کرد. همانطور که مشاهده می‌کنید، گلدوزی روی کفش با گلدوزی روی پیراهن و کت آن، کاملا مطابقت و همخوانی دارد.

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

 

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

 


پیراهن مشکی صورتی با کفش صورتی

یک ست شیک و جذاب برای شما! این پیراهن صورتی و مشکی، با این مدل یقه خاصی که دارد، جذابیت خاصی به استایل شما خواهد داد. همچنین فرم دامن آن باعث شده تا اندام شما شبیه به ساعت شنی به نظر برسد. کفش انتخابی برای این دامن، کفش پاشنه بلند صورتی است که با رنگ بالاتنه آن همخوانی داشته و می‌تواند ترکیب بسیار جذابی خلق کند.

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

 

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

 


پیراهن یقه رومی مشکی با کفش پاشنه بلند اسپرت

این پیراهن، مناسب‌ترین گزینه‌ای است که برای دورهمی‌ها و جشن تولد‌ها می‌توانید داشته باشید. این پیراهن اسپرت در عین سادگی، جزئیات خاص و زیبایی دارد که همگی دست به دست هم داده و باعث به وجود آمدن این ترکیب خاص شده است. کفش که برای این ست در نظر گرفته‌ایم، پاشنه بلند بوده که از این رو برای مهمانی‌ها کاملا مناسب می‌باشد. علاوه بر آن، بند کلفت سفید و مشکی این کفش، حالت اسپرتی را به وجود آورده است که با پیراهن انتخابی، هماهنگی کافی را دارد. پاشنه کلفت چوبی این کفش، باعث شده این کفش کاملا راحت و کاربردی باشد و مشکلات ناشی از پوشیدن کفش پاشنه بلند مثل کمر درد و پا درد را به همراه نداشته باشد.

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

 

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

 


پیراهن میدی گلدار با کفش پاشنه بلند سورمه‌ای

یکی از شیک‌ترین و مناسب‌ترین سایز پیراهن برای خانم‌ها، پیراهن میدی است. گل‌های درشت و برگ‌های سورمه‌ای جذاب این مدل پیراهن میدی، ترکیب بسیار خاصی را با رنگ روشن زمینه پیراهن خلق کرده است. از آنجا که طرح گل‌های بالاتنه این لباس نسبتا شلوغ و درهم است، می‌تواند گزینه مناسبی برای خانم‌هایی باشد که بالاتنه کوچک و ظریفی دارند. کفش انتخابی برای این مدل پیراهن، کفش پاشنه بلند سورمه‌ای است که با گل‌های روی لباس همخوانی داشته و باعث جذاب‌تر شدن استایل می‌شود.

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

 

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

 


پیراهن کوتاه زرد با کفش طوسی

چه ترکیب رنگی جذاب‌تر از ترکیب رنگ زرد و طوسی؟ زرد و طوسی همیشه جزء ترکیب‌های خاص و متفاوت بوده و باعث به وجود آمدن یک استایل خاص نیز می‌گردند. این پیراهن کوتاه، زمینه زرد سرزنده و شادی داشته و گل‌های سفید و طوسی روی آن، باعث خنثی شدن رنگ پیراهن می‌گردد و در نتیجه این پیراهن بیش از اندازه توی چشم نخواهد بود. همچنین اضافه شدن کفش طوسی به آن، جذابیت استایل شما را چندین برابر خواهد کرد و باعث خواهد شد تا استایل شیک تری داشته باشید.

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

 

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

 


پیراهن کوتاه گلدار با کفش سورمه‌ای

یک پیراهن خاص و متفاوت دیگر! این پیراهن کوتاه سفید با رویه گلدار، یک ترکیب خیلی جذاب را به وجود آورده است. همانطور که احتمالا می‌دانید، پیراهن‌هایی که قسمت جلویی آن‌ها کوتاه‌تر از پشت آن‌ها می‌باشد، مدتی است که وارد دنیای مد شده‌اند و جایگاه ویژه‌ای نیز برای خود پیدا کرده‌اند. از این رو این پیراهن جذاب را برایتان در نظر گرفته‌ایم و برای تکمیل استایل‌تان، یک کفش سورمه‌ای کلاسیک به این ست اضافه کرده‌ایم. دکمه‌ها و دور دوزی سفید سورمه‌ای این کفش باعث شده تا این آیتم با این پیراهن گلدار سفید سورمه‌ای، کاملا هماهنگی داشته باشد.

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

 

۱۰ ست لباس مجلسی زنانه

[تعداد: 0   میانگین:  0/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب

پر بازدید ترین مطالب