رازهای زیبایی و تندرستی جنیفرلوپز

2798

جنیفر لوپز در ۲۴ جولای ۱۹۶۹ متولد شد و ستاره مشهوری است که برای خود هم به عنوان خواننده و هم بازیگر، اسم و رسمی ساخته. جنیفر لوپز مادر دو کودک است. با این وجود، چطور پس از سال‌ها تناسب اندام خود را حفظ کرده است؟ راه حل‌های جنیفر لوپز برای تندرستی و زیبایی را بخوانید. 

جنیفر لوپز از ورزش به عنوان منبع شادی استفاده می‌کند

جنیفر لوپز می‌گوید: «من ۱۰۰ درصد مطمئنم که ورزش، بخشی از آنچه است که به من شادی می‌بخشد. ورزش همیشه بخش بزرگی از زندگی من بوده و صرف زمان برای حرکت دادن بدنم و انجام کاری که برایم مفید است، رمز شادی من بوده. گاهی که به خانه می‌آیم و حس خوبی ندارم، به باشگاه می‌روم؛ بعد به خانه برمی‌گردم و حمام می‌کنم، لباسی عالی می‌پوشم، آرایش می‌کنم، موهایم را می‌بندم و حسی عالی درمورد خودم پیدا می‌کنم. بنا به دلایلی، زمانی که به تناسب اندام خود توجه می‌کنید، مردم متعجب خواهند شد. برای خانم‌هایی که بچه دارند و از خود مراقبت می‌کنند، جذاب بودن الهام بخش است».

رژیم غذایی سفت و سختی دارد

وی می‌گوید: «همیشه شنیده بودم که تا سن ۲۵ تا ۳۰ سالگی، چهره‌ای که خدا به شما بخشیده را خواهید دید و پس از آن، صورتی که لایقش هستید به دست خواهید آورد. برای همین همیشه تصمیم داشتم آدم خوبی باشم.»

یکی دیگر از مواردی که در زندگی از آن اجتناب می‌کند، کافئین است. قطع کردن مصرف کافئین ممکن است به نظر دشوار باشد، اما مصرف بیش از حد کافئین عوارض جانبی بسیاری دارد که شامل بی‌خوابی، اضطراب، کمبود استراحت، مشکلات معده، تپش قلب و حتی لرزش‌های ماهیچه‌ای است.

مثبت اندیش است

جنیفر لوپز در یکی از مصاحبه‌های خود گفت: «من هم همانند افراد دیگر برخی روزها حس بسیار خوبی دارم و گاه هم بالعکس. در روزهای بد، سعی می‌کنم مثبت فکر کنم و کارهایی مناسب برای سلامتی و تفکر مثبت انجام دهم تا ذهن و روحم را در محل صحیح قرار داده و بتوانم با آنچه نیاز است، مواجه شوم. احساس زیبایی کردن، یک نوع نگرش است و همه ما باید به دنبال موارد زیبایی که درمورد خود دوست داریم بگردیم و بدن خود را با دیگران مقایشه نکنیم.»

مورد مهم دیگر این است که او همیشه این تفکر مثبت را درمورد بدن خود نیز به کار می‌برد و به وزن اهمیت نمی‌دهد. او می‌گفت: «زمانی را به خاطر دارم که بدنم چاق شده بود و سپس وزنم را کاهش دادم؛ اما زمانی که بچه دار شدم و چاق شدم فکر کردم که دیگر هیچگاه بدن سابقم را به دست نخواهم آورد. پس از زایمان دوقلوهایم، دیگر تناسب اندام قبلی خود را نداشتم، اما با ۱ سال تلاش، دوباره بدن سابقم را به دست آوردم.

او رژیم غذایی سرشار از سبزیجات دارد

رژیم غذایی او نسبتاً سخت است. او روز را با یک شیک شکلاتی که با شیر یا آب درست شده، شروع می‌کند که تنها ۹۰ کالری دارد و می‌گوید تا زمان ناهار، واقعاً گرسنه می‌شود. معمولاً برای ناهار سالاد سالمون و سبزیجات می‌خورد که شامل بروکلی، فلفل و کدو سبز به همراه اندکی سرکه است. اغلب حدود ساعت ۶:۳۰ زمان صرف شام است که پروتئین بسیاری دارد. او عاشق مرغ و گوشت است.

زمانی که تمایل به خوردن اسنک دارد، از پروتئین استفاده می‌کند زیرا سبب ایجاد حس سیری می‌شود. همیشه به همراه خود سبزیجات و میوه دارد تا در میان غذا، مصرف کند.

جنیفر لوپز روتین‌های ورزشی خود را با هم ترکیب می‌کند

جنیفر لوپز سه یا چهار بار در هفته را به ورزش می‌پردازد و روتین‌های ورزشی خود را با تمرین کردن به همراه دو مربی با سبک‌های تمرینی متفاوت، ترکیب می‌کند. گاهی دراز و نشست و بوکس تمرین می‌کند درحالی که گاهی اوقات تمرین‌های آزاد دارد که شامل بلند کردن وزنه‌ی ۳ پوندی است. او برنامه ورزشی سفت و سختی و حتی رژیم غذایی سخت‌تری دارد، اما هر فردی، یک روز را به عنوان روز تقلب درنظر می‌گیرد و او نیز گاه چنین است.

تا جایی که می‌تواند از نور خورشید دور می‌ماند

جنیفر لوپز به ندرت زیر نور آفتاب است که یکی از بزرگترین و ساده‌ترین رازهای زیبایی او است و زمانی که زیر نور آفتاب قرار دارد، کرم ضد آفتاب استفاده می‌کند.

او اهمیت خواب کافی برای زیبایی را می‌داند

خواب برای از بین بردن رد سیاه زیر چشم و تقویت انرژی، بسیار مفید است. همچنین داشتن خواب کافی و ۸ ساعت در روز به نگهداری وزن سالم هم کمک می‌کند.

جنیفر لوپز به عنوان یکی اززیباترین زنان جهانانتخاب شده است و فرد با استعدادی است که مادر دو فرزند بوده و همانطور که دیدید، منبعی حقیقی از الهام برای سلامت و بدن‌سازی است.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب خواندنی

پر بازدید ترین مطالب