natural juices  for losing weight 1

خیلی از ما دنبال رسیدن به تناسب اندام هستیم آنهم خیلی سریع. برای این کار اول باید بتونیم سریع چربی بسوزانیم. آیا ممکنه؟ محققین آلمانی نشان دادن که این امر ممکنه و میشه سریع تر چربی های بدن خودمان را بسوزانیم. با کارشناسان ما همراه باشید تا راه و روشی رو بهتون یاد بدیم که بتونیم سریع چربی بسوزانیم.

۱- آب زیاد بنوشید

تحقیقات نشان داده اند که نوشیدن ۲ فنجان آب سرد، بصورت آنی متابولیسم بدن شما رو تا ۳۰ درصد افزایش میده. که البته دلیل این امر هم افزایش norepinephrine در بدن می باشد.

۲- نوشیدنی های انرژی زا

تحقیقات نشان داده است که برخی نوشیدنی های انرژی زا که حاوی  ۲۰۰ گرم کافئین و ۲۵۰ گرم EGCG باشه میتونه بدون تغییر رژیم غذایی، وزن افراد رو کاهش بده.

۳- پروتئین مایع

نوشیدن مایع پروئنینی به عنوان مین وعده، می تونه به عضله سازی و بطور هم زمان به چربی سوزی بدن شما کمک کنه. ولی یادتون بشه زیاد هر چیزی ضرر داره. البته برای تاثیر گذاشتن روی گرسنه نشدن شما، بهتره آب کمتری درون این نوشیدنی بکار ببرید.

سریع چربی بسوزانیم

۴- غذای زیاد شیرین نخورید

۵- سعی کنید سویا را جایگزین غذای فعلی کنید

۶- امگا ۳

توجه داشته باشید که امگا ۳ درون روغن ماهی، به چربی سوزی کمک می کنه. تنها چند گرم از روغن ماهی در صبح استفاده کنید تا تاثیر شگرفش را ببینید.

۷- چای سبز

در صورتی که قهوه یا چای می نوشید، به چای سبز وی بیاورید. مطالعات زیادی نشان داده است که چای سبز تاثیر زیادی روی لاغری و چربی سوزی در بدن فراد داره. سعی کنید زیاد چای سبز بنوشید.

سریع چربی بسوزانیم

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب خواندنی

پر بازدید ترین مطالب