وندا کلیک: اگر فکر می کنید که دسبتند برای آقایان مناسب نیست، اشتباه کرده اید. این اکسسوری اگر درست انتخاب شود، می تواند بر جذابیت استایل تان بیافزاید. در ادامه دستبندهایی را که برای مردان مناسب است، به شما معرفی می کنیم.

دستبند فلزی

دستبند مردانه، چه مدلی مناسب است؟

دستبندهای فلزی به دلیل سادگی که دارند، محبوبیت زیادی در میان آقایان پیدا کرده اند. رنگ نقره ای آن به گونه ای ست که با هر رنگ لباسی به سادگی ست می شود. از آنجا که ساعت شما در دست چپ تان است، پیشنهاد ما به شما این است این دستبند را در دست راست تان بگذارید تا میان آنها تقارن ایجاد شود.


دستبند چرم

دستبند مردانه، چه مدلی مناسب است؟

درست شبیه دستبندهای فلزی، دستبندهای چرمی نیز ظاهری مردانه دارند. اگر دستبندتان پهن باشد، غیر رسمی تر است اما اگر استایل رسمی دارید، بهتر است که دستبند باریک چرمی را انتخاب کنید. شما می توانید آن را یک دور(رسمی تر) یا حتی دو دور(کژوال) به دور دست هایتان بپیچید.


دستبند بافتنی

دستبند مردانه، چه مدلی مناسب است؟

دستبندهای بافتنی از دستنبندهایی هستند که محبوبیت زیادی دارند. اگر به دنبال دستبندی رنگی و طرحدار هستید، این مدل انتخاب خوبی ست. شما می توانید حتی خودتان آن را درست کنید و با توجه به سلیقه تان به آن رنگ دهید. از آنجا که این دستبند رنگی ست و به چشم می آید، بهتر است که رنگ آن را با رنگ دیگر اکسسوری هایتان مانند دستمال جیبی ست کنید. این دستبند نیز باید در دستی که ساعت نیست، گذاشته شود. برای جذابیت بیشتر می توانید چند تا از آنها را کنار هم بگذارید.


دستبند مهره ای

دستبند مردانه، چه مدلی مناسب است؟

امروزه دستبندهای مهره ای از محبوبیت زیادی برخورداند، از این رو که شما می توانید هم در مهره های آن خلاقیت به خرج دهید و هم این که آویزهای طلا، نقره و.. را به آن بیافزایید. البته بهتر است که از مهره های رنگی استفاده نکنید زیرا ظاهری دخترانه به خود می گیرد. رنگ های خنثی مانند مشکی، طوسی، سورمه ای، قهوه ای… می توانند گزینه مناسبی برایتان باشد. این مدل دستبند را می توانید هم در کنار ساعت و در دست دیگرتان قرار دهید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

مطالب خواندنی

پر بازدید ترین مطالب