وندا کلیک: اگر چه پیراهن های زنانه همیشه طرفداران خود را دارند و روی مد هستند اما چیزی که اهمیت دارد مدل آنهاست که هر سال تغییر می کند. اگر دوست دارید بدانید که چه مدل پیراهن زنانه ای در سال ۲۰۱۹ مد می شود، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

پیراهن های طرحدار

مدل‌های پیراهن مجلسی زنانه، ترند‌های ۲۰۱۹

در سال ۲۰۱۹ پیراهن هایی با طرح های بولد و رنگی زیادی را در بازار خواهید دید. بنابراین اگر عاشق تنوع هستید، می توانید از این مدل لباس ها به تن کنید. البته باید حواس تان باشد که در کنار این مدل لباس  اکسسوری های ساده انتخاب کنید که شلوغی بیش از حد ظاهرتان توی ذوق نزند.


لباس های پفی

مدل‌های پیراهن مجلسی زنانه، ترند‌های ۲۰۱۹

لباس های پفی در دهه ۸۰ میلادی در میان زنان طرفداران زیادی داشت اما امسال بار دیگر توجه طراحان مد را به خود جلب کرد. آستین های پفی یکی از مدل های محبوب لباس در میان دختران و زنان است. اگر شما هم به این مدل علاقه دارید، می توانید برای میهمانی های سال پیش رویتان، این مدل لباس را به تن کنید. رنگ های بولد و جسورانه نیز بهترین انتخاب برای این مدل لباس می باشند.


سبک بوهیما

مدل‌های پیراهن مجلسی زنانه، ترند‌های ۲۰۱۹

سبک بوهیما یکی از سبک هایی ست که در دهه های ۱۹۶۰ و ۱۹۷۰ در میان جوانان غربی محبوب شد. لباس های چین دار و گشاد با پارچه های نازک و رنگ های خنثی از ویژگی های اصلی این سبک می باشند.


طرح پلنگی

مدل‌های پیراهن مجلسی زنانه، ترند‌های ۲۰۱۹

حتما شما هم تا به حال متوجه شده اید که یکی از ترندهای امسال طرح های حیوانی به خصوص پلنگی ست. شما نه تنها لباس، بلکه کیف و کفش تان را هم می توانید به این طرح انتخاب کنید. طرح های پلنگی لباس به شما سبکی کلاسیک و شیک می دهند. بهتر است که در انتخاب اکسسوری هایتان هم دقت کنید. زیورآلات طلایی رنگ بهترین انتخاب در کنار این مدل لباس خواهند بود.


طرح خال خالی

مدل‌های پیراهن مجلسی زنانه، ترند‌های ۲۰۱۹

یکی دیگر از طرح هایی که در سال ۲۰۱۹ به مراتب می بینیم، طرح های خال خالی ست. این طرح پارچه لباس نیز از گذشته الهام گرفته و بار دیگر ترند سال شده است. خوبی این طرح آن است که ساده و به سبک مینیمالیست بوده و به سادگی با طرح و رنگ های دیگر لباس ست می شود.


پارچه های ترکیبی

مدل‌های پیراهن مجلسی زنانه، ترند‌های ۲۰۱۹

یکی از طرح های متفاوت پیراهن های زنانه در سال ۲۰۱۹، طرح های ترکیبی پارچه است. به عنوان مثال شما لباسی دارید که از تکه های مختلف پارچه با بافت و رنگ های متفاوت تشکیل شده اند. اگر از سادگی لباس های خود خسته شده اید، این مدل می تواند به ظاهرتان تنوع زیادی بخشد.


پلیسه

مدل‌های پیراهن مجلسی زنانه، ترند‌های ۲۰۱۹

پیراهن های پلیسه دار پیراهن هایی ظریف، زنانه و رمانتیک می باشند. اگر چه تاکنون مدل های کوتاه یا روی زانو این پیراهن ها بیشتر مورد توجه بود اما در سال ۲۰۱۹ پیراهن هایی بلند را مشاهده می کنیم. این مدل پیراهن برای خانم هایی که عاشق ظرافت اند، بسیار مناسب است.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

مطالب خواندنی

پر بازدید ترین مطالب