متناسب با اندام آقایان بهترین شلوارها کدامند؟

d8a8d987d8aad8b1db8cd986 d8b4d984d988d8a7d8b1d987d8a7 d985d8aad986d8a7d8b3d8a8 d8a8d8a7 d8a7d986d8afd8a7d985 d8a2d982d8a7db8cd8a7d986 5e12f737e9cde scaled

انتخاب یک شلوار با توجه به نوع اندام شما بخش بسیار مهمی در ست کردن لباس است. آقایان اندام‌های مختلف و سایزهای گوناگونی دارند و انتخاب لباسی متناسب با اندام آنها از آنچه که در نگاه اول به نظر می‌آید سخت‌تر است. در اینجا به بررسی بهترین شلوارها متناسب با اندام شما و نحوه ی انتخاب درست آن‌ها می‌پردازیم. بهترین شلوارها متناسب با اندام آقایان.

بهترین شلوار‌ها برای آقایان با اندام استخوانی

اگر شما به صورت طبیعی از اندام استخوانی شکل برخوردار هستید، بنابراین شلوارهایی که به صورت اسلیم و جذب هستند و خطوط استخوانی بدنتان را نشان می‌دهند؛ جلوه‌ی بسیار خوبی در تن شما خواهند داشت. اگر شلوارهایی بیش از حد گشاد با پاچه‌های شل و بگی شکل بپوشید با سایر بخش‌های اندامتان نامتناسب خواهد بود و جلوه‌ای نامتعادل خواهد داشت.
در عوض برای جلوه‌ی بیشتر می‌توانید شلوارهای جین جذب را امتحان کنید. با این حال حواستان باشد تا در نگاه کلی هماهنگ به نظر برسید.

بهترین شلوارها متناسب با اندام آقایان

بهترین شلوارهای جین برای آقایان با ران‌های بزرگ

اگر از آن دسته افرادی هستید که ران‌های درشت دارید، پوشیدن شلوار جین جذب و استخوانی گزینه‌ی مناسبی برای شما نیست. شلوارهایی که به صورت جذب طراحی می‌شوند ران‌های شما را بیشتر نمایان می‌کنند و باعث می‌شوند تا ظاهرتان نامتناسب دیده شود. در عوض شلوار جین‌ راسته و یا مخروطی را انتخاب کنید. جین‌های مخروطی فضای بیشتری در قسمت ران دارند و از بخش زانو به شکل مخروط، کمی تنگ‌تر می‌شوند و بهترین گزینه برای افراد با ران‌ها درشت هستند.

بهترین شلوارها متناسب با اندام آقایان

شلوارهای جین برای پاهای عضلانی

اگر ران‌هایی بزرگ دارید، شلوارهای برش خورده‌ی راسته و شلوارهای مخروطی یا لوله تفنگی بهترین انتخاب برایتان می‌باشند و اگر باشگاه رفتن جزو اهدافتان است قطعا این بخش را بیشتر دوست خواهید داشت. تعادل برقرار کردن برای افرادی که تمایل دارند تا ماهیچه‌هایشان در شلوار به خوبی ظاهر شود و در عین حال نمی‌خواهند تا ران‌هایشان جلوه کند کار دشواری است. بهترین گزینه برای این افراد استفاده از شلوارهای جینی است که قسمت ران آنها گشاد است و از قسمت زانو تا مچ نازک‌تر و جذب می‌شوند.

بهترین شلوارها متناسب با اندام آقایان

بهترین شلوارهای جین برای پاهای ورزشکار!

اگر شما آنقدر خوش شانس هستید که پاهایی متناسب دارید، بنابراین با شلوار جین‌های چسبان خود همراه بمانید! اگر چه وقتی اندام‌های ورزشکاری دارید می‌توانید از شلوار‌های جذب و فیت نیز استفاده کنید اما این شلوارها ظاهرتان را بسیار لاغر نشان می‌دهند و بیش از حد تنگ خواهند بود و حس راحتی به شما نمی‌دهند. در عوض شلوار جین های ورزشی باریک علاوه بر اینکه فضای آزادانه‌ای برای حرکت در اختیار شما قرار می‌دهند در عین حال عضلات پای شما را نیز به خوبی نشان می‌دهند.

بهترین شلوارها متناسب با اندام آقایان

 شلوارهای مردانه لوله‌ای

شلوارهای مردانه بیشتر برای موقعیت‌های رسمی و خارج از معمولیت همیشگی مانند کار و مهمانی‌های تجملی مناسب هستند. اگر به دنبال لباسی متفاوت‌تر از کت و شلوار همیشگی و معمول خود هستید، یک شلوار مردانه با پاچه‌های باریک یا لوله‌ای برای افزودن کمی جزئیات به ظاهرتان روش بسیار خوبی می‌باشد.

بهترین شلوارهای مناسب برای فضای کار

برای انتخاب‌های غیر رسمی و کژوال، یک شلوار کتان خاکی رنگ را امتحان کنید. بهترین شلوارهای کتان در رنگ‌های ساده‌ای مانند بژ، آبی کاربنی و مشکی هستند.
برای یک ظاهر عالی و غیرمعمول که جلوه کننده نیز باشد، ترکیبی از یک شلوار کتان به رنگ مشکی یا آبی کاربنی را با یک پیراهن رنگ روشن آکسفورد امتحان کنید. اگر چه شلوارهای اندامی و جذب خوب به نظر می‌رسند، شلوارهای کتان گشاد نیز این روزها مرسوم شده‌اند. در نهایت با پوشیدن یک اورکت متناسب با شلوارتان هماهنگی ظاهری‌تان را تکمیل کنید.

بهترین شلوارها متناسب با اندام آقایان

 چگونه شلواری مناسب انتخاب کنیم؟

اصلی‌ترین بخش برای هنگامی که به صندوق می‌روید تا خریدتان را حساب کنید این است که هر تکه از لباس‌هایی که برداشته‌اید کاملا اندازه و برازنده‌تان باشد. شلوارها بخش بسیار مهمی هستند تا ظاهرتان را به خوبی نمایش دهند. اگر آنها بیش از حد تنگ باشند در این صورت به شما احساس راحتی نمی‌دهند و ظاهر نامناسبی برایتان ایجاد می‌کنند. با این حال اگر زیادی گشاد باشند به نظر می‌رسد که هر لحظه ممکن است از کمرتان بیفتند.

اندازه‌ها می‌توانند تغییر کنند و برای تمامی لباس‌ها ثابت نیستند. این تغییر به استایل شلواری که شما ترجیح می‌دهید و آنرا با توجه به نوع نیازتان انتخاب می‌کنید، بستگی دارد. اگر چه دانستن تمامی اندازه‌هایتان یکی از اساسی‌ترین اطلاعاتی است که باید همراهتان داشته باشید؛ اما اگر از اینکه خودتان بتوانید اندازه‌های دقیق‌تان را بگیرید مطمئن نیستید، اکثر خیاط‌ها این کار را به رایگان برایتان انجام می‌دهند.

بهترین شلوارها متناسب با اندام آقایان

چگونه می‌توانید شلوارتان را تنگ‌تر کنید؟

اگرچه بهترین راه این است که از ابتدا شلواری را بخرید که دقیقا مناسب اندامتان است اما در اینجا چند دلیل وجود دارد که ممکن است شما بخواهید شلوارتان را تنگ‌تر از چیزی که خریده‌اید بکنید. حتی اگر این کار به نظر دشوار برسد اما راه‌های بسیاری برایتان وجود دارد که می‌توانید از میان آنها انتخاب کنید.
۱- شلوار جین‌تان را در آب گرم کوچک‌تر کنید. شلوارتان را در آب گرم بشویید و سپس داخل ماشین خشک کن بیاندازید تا کاملا خشک شود. با این حال حواستان باشد که شلوار جینی بسیار تنگ نمی‌خواهید.
۲- شلوارتان را به خیاطی ببرید تا خیاط برایتان آنرا مطابق با میل شما اصلاح کند. اگر چه انتخاب این راه کمی هزینه بردار خواهد بود اما می‌توانید مطمئن باشید که بهترین راه برای اندازه کردن شلوار متناسب با اندامتان همین است.
۳- اگر خودتان به خوبی مهارت در خیاطی دارید پس اینبار تنگ کردن شلوارتان را خودتان انجام دهید.

بهترین شلوارها متناسب با اندام شما

شلوارهای جذب و استخوانی برای آقایان لاغر بهترین جلوه را دارند و ظاهر آنها را به خوبی نشان می‌دهند. اما باید مطمئن باشید تا بیش از حد تنگ نباشند تا در هنگام پوشیدن برایتان ناراحتی ایجاد کنند.
اگر ران‌های بزرگتری دارید شلوارهای اسکینی مناسبتان نیستند و باید از شلوارهایی که دارای پاچه‌های راسته هستند استفاده کنید. همچنین شلوارهایی که در قسمت ران آزادترند و از زانو تا مچ کمی تنگ‌تر می‌شوند و در اصطلاح به آنها شلوارهای مخروطی گفته می‌شوند نیز برای شما مناسب هستند.
شلوار‌های پارچه‌ای مردانه برای موقعیت‌های رسمی‌تر مناسب هستند. اگر می‌خواهید این شلوارها به خوبی در تن‌تان جلوه کنند و شما را خوش اندام نشان دهند پاچه‌های نازک‌تر را انتخاب کنید.
شلوارهای کتان معمولا برای موقعیت‌های راحت‌تر و کژوال هستند و می‌توانید آن‌ها را برای راحتی بیشتر در سرکارتان بپوشید.

بهترین شلوارها متناسب با اندام آقایان

به خاطر داشته باشید، شلوارها یکی از عناصر بسیار مهم در ست های لباس هستند. علی رغم چیزی که ممکن است فکر کنید؛ انتخاب دقیق و درست شلوار متناسب با اندام و موقعیتی که قرار است در آن ظاهر شوید، تاثیر بسیار زیادی میگذارد تا در پوشش و انتخاب لباس موفق به نظر برسید. خواه انتخابتان شلوار جین استخوانی و چسبان باشد یا شلوار مردانه های رسمی تر را بخواهید انتخاب کنید، در هر موقعیتی برایتان انتخابی وجود خواهد داشت. یک شلوار متناسب با سایز و اندامتان همیشه در تنتان خوب به نظر خواهد رسید، حتی بدون آنکه سبک آن را در نظر بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

مطالب خواندنی

پر بازدید ترین مطالب