به سبک کرت کوبین لباس پوشیدن

d9bed986d8ac d8b1d988d8b4 d8a8d8b1d8a7db8c d984d8a8d8a7d8b3 d9bed988d8b4db8cd8afd986 d8a8d987 d8b3d8a8daa9 daa9d8b1d8aa daa9d988d8a8db8cd986 5e12f78aaa20f scaled

کرت کوبین بنیان گذار گروه نیروانا که به عنوان صدای نسل خود شناخته می‌شد از خوانندگان برجسته راک آمریکا به شمار می‌رفت. او در جوانی و زمانی که ۲۷ سال داشت بر اثر حادثه ای که خودکشی به نظر می‌رسید از دنیا رفت و این اتفاق باعث شد نام وی ماندگارتر شود. در این میان روش لباس پوشیدن کرت کوبین نیز خاص و متناسب با سبک موسیقی و روش زندگی‌اش بود. در این مطلب پنج روش برای لباس پوشیدن به سبک کرت کوبین را بخوانید.

پنج روش برای لباس پوشیدن به سبک کرت کوبین

به طور کلی لباس پوشیدن به سبک کرت کوبین کار سختی نیست و هر کسی می‌تواند مانند او لباس بپوشد. مثل یک تی شرت لوگو دار و شلوار جین با مدل مو و ریش خاصی که داشت. او همیشه راحت و بی دغدغه لباس  می‌پوشید اما اجزای اساسی لباس‌های کوبین را می‌توان در این موارد خلاصه کرد:

۱- ژاکت کرت کوبین

ژاکت‌های یقه گرد و گشاد کرت کوبین از ویژگی‌های استایل وی بود و آن‌ها را عمدا چند سایز بزرگ‎تر انتخاب می‌کرد.

پنج روش برای لباس پوشیدن به سبک کرت کوبین

۲- شلوار جین کرت کوبین

کرت کوبین از شلوارهای جین به رنگ روشن و معمولا گشاد با پارگی روی زانوها استفاده می‌‎کرد و با این کار به استایل خود شخصیت می‌داد.

پنج روش برای لباس پوشیدن به سبک کرت کوبین

۳- بافتنی کرت کوبین

با اینکه این لباس چندان سنخیتی با سبک راک ندارد اما کرت کوبین به پوشیدن این لباس علاقه داشت چون برای وی راحتی از هر چیزی مهم‌تر بود.

پنج روش برای لباس پوشیدن به سبک کرت کوبین

۴- کت مردانه کرت کوبین

کرت گاهی از کت‌ها و ژاکت‌های چرم روی تی شرت‌های خود استفاده می‌کرد که تا حد زیادی متاثر از سبک راک بود.

پنج روش برای لباس پوشیدن به سبک کرت کوبین

۵- بلوز و تی شرت کرت کوبین

یکی از لباس‌های شاخص و معروف کرت بلوز راه راه سفید و مشکی است که معمولا می‌پوشید. گاهی هم از تی شرت‌های طرح‌دار استفاده می‌کرد که البته برای وی چندان معمول نبود.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

مطالب خواندنی

پر بازدید ترین مطالب