برای تابستان بهترین ست لباس مردانه را انتخاب کنید

d985d8b9d8b1d981db8c da86d986d8af d8b3d8aa d984d8a8d8a7d8b3 d985d8b1d8afd8a7d986d987 d8a8d8b1d8a7db8c d8aad8a7d8a8d8b3d8aad8a7d986 5e12f4166c066 scaled

انتخاب یک دست لباس مردانه مناسب برای تابستان کار چندان ساده‌ای نیست. قبل از اینکه به معرفی چند ست لباس مردانه برای تابستان بپردازیم، نکاتی را در خصوص لباس مردانه تابستانی بیان می‌کنیم. 

پیشنهاد اول: پوشیدن لباس‌های مردانه نخی را به شما توصیه می‌کنیم؛ این نوع لباس مانع از ایجاد عرق در سطح پوست می‌شود. اما خوب عیب‌هایی نیز دارد، مانند چروک شدن.

پیشنهاد دوم: پوشیدن لباس کتان که دقیقا مانند لباس‌های نخی خنک بوده و مانع از ایجاد عرق در سطح پوست می‌شود، اما خوب امکان چروک شدن آن نیز زیاد است.

۱- ست لباس مردانه برای تابستان

برخی از آقایان فکر می‌کنند که رنگ صورتی فقط مختص خانم‌هاست، اما این دیدگاه کاملا اشتباه است، یک پیراهن چهارخانه مردانه با شلوار جین می‌تواند یک ست زیبا را برای تابستان باشد.

معرفی چند ست لباس مردانه برای تابستان

۲- ست لباس مردانه برای تابستان

به طرفدارانساعت مچی دنیل ولینگتون و کفش آل استار تبریک می‌گوییم این ست ساده با این دو اکسسوری ترکیبی فوق العاده می‌سازند.

معرفی چند ست لباس مردانه برای تابستان

۳- ست لباس مردانه برای تابستان

شلوار‌های قهوه‌ای روشن و پیراهن چهارخانه مردانه یک خواستگاه بیشتر ندارند و آن تابستان است!

معرفی چند ست لباس مردانه برای تابستان

۴- ست لباس مردانه برای تابستان

اگر به فکر انتخاب یک پیراهن مناسب برای شلوار کتان خود هستید می‌توانید از یک پیراهن جین آبی کمک بگیرید، مطمئن باشید خوش تیپ خواهید شد.

ست لباس مردانه

۵- ست لباس مردانه برای تابستان

تی شرت یقه گرد سه دکمه با شلوار جین سرمه‌ای، البته توجه داشتید باشید که اگر زیاد عرق می‌کنید رنگ طوسی اصلا برای شما مناسب نخواهد بود.

ست لباس مردانه

۶- ست لباس مردانه برای تابستان

شاید با خودتان بگویید که نمی‌توان در تابستان رنگ تیره مانند مشکی پوشید، البته همیشه اینگونه نخواهد بود، می‌توانید شلوار جین مشکی را به راحتی با تی شرت سفید ست کنید.

ست لباس مردانه

۷- ست لباس مردانه برای تابستان

بازهم شلوار رنگ شتری با تی شرت خاکستری روشن. ترکیب رنگی فوق العاده برای شما.

ست لباس مردانه

۸- ست لباس مردانه برای تابستان

کتانی سفید با شلوار جین سرمه‌ای جلوه مناسب تری خواهد داشت. هر چند من خودم خیلی از این تی شرت راضی نیستم، ولی یک ست برای روزهای طولانی تابستان است.

ست لباس مردانه

۹- ست لباس مردانه برای تابستان

رنگ سبز با رنگ قهوه‌ای و شتری به خوبی ست می‌شود. اگر به فکر ست کردن هستید به شما ساعت مچی، کمربند و کیف پول قهوه‌ای سوخته را پیشنهاد می‌کنیم.

ست لباس مردانه

۱۰- ست لباس مردانه برای تابستان

بهتر است در تابستان از رنگ‌های شاد و روشن استفاده کنید، کتانی سفید،شلوار جین سنگ شور شده به خوبی با یک پیراهن چهارخانه ست می‌شود.

ست لباس مردانه

۱۱- ست لباس مردانه برای تابستان

شلوار سفید را فراموش نکنید! برای ایجاد کنتراست از یک تی شرت یقه گرد سرمه‌ای کمک بگیرید. اگر به دنبال داشتن لباس مردانه شیک هستید رنگ‌ها را فراموش نکنید و روحیه خود را در تابستان شاداب و سر زنده کنید.

ست لباس مردانه

۱۲- ست لباس مردانه برای تابستان

در یک مقاله به طور کامل در مورد شلوار رنگی مردانه صحبت کردیم، این مقاله را مطالعه کنید. رنگ قرمز به خوبی با سفید و مشکی ست می‌شود.

ست لباس مردانه

۱۳- ست لباس مردانه برای تابستان

برای تکمیل کردن یک تیپ اسپرت مردانه نیاز به یک ساعت مچی دنیل ولینگتون دارید!

ست لباس مردانه

[تعداد: 0   میانگین:  0/5]

جدیدترین مطالب

پر بازدید ترین مطالب